.

.

mDesign Пластовидно Пластични Занает, Шиење, Капчиња Складирање Сад Бин со Капак - Компактен Организатор Кутија и Носителот на Конец, Монистра, Лента, Сјајот, Глина - 32 La

mDesign Пластовидно Пластични Занает, Шиење, Капчиња Складирање Сад Бин со Капак - Компактен Организатор Кутија и Носителот на Конец,

Мислење на купувачите:

DEN 311.76
Износ
Залиха

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : да го Зголеми вашиот простор за складирање; Магацинот нив или да ги користат рамо до рамо да се создаде решение за складирање што функционира за вас; Совршен за чување на поими, копчиња, bobbins, конец и монистра; Совршен за труд изработка на алатки, занает боја, лепак стапови, washi лента, пена, четки, школки, оригами хартија, stoning материјали, stampers, мастило влошки, штипки за алишта, paracord и алкохол мастила; Одлични за beading алатки, како што се клешти, жица clippers, бакарна жица, и восок тема.ОЏАК Оџакот за да се создаде простор за заштеда на вертикална чување во фиоки, кабинети, шкафови, dressers, полици и плакари; да го Зголеми вашиот простор за складирање во повеќе соби низ вашиот дом со овие компактен кутии за складирање; Употреба во спалната соба, перална, кујна, провизии, бања, плакар, детска соба, playroom, градинка, дом, канцеларија и повеќе. 32 ОТСТРАНЛИВ / REPOSITIONABLE ЕТИКЕТИ : Оваа група пристигнува со 4 пред-печатени етикета листови кои ви обезбеди со 32 најчесто се користат занает услови за складирање; Организирање никогаш не било полесно, јасно етикети се подготвени да одат, нема потреба да ги печатите вашите сопствени; Етикетирање на вашиот кантите е одличен начин да се организираат и да останат на тој начин - кога децата и на другите членови на семејството треба да се стави работите далеку, тие ќе знаат точно каде одат тие; Одлични за станови, condos, ученичките домови, RVs, кабини, campers, чамци и мали домови.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Кутија направени од издржлив, BPA и Хлор слободни да се загрози-отпорна пластика; Етикети направени на ПЕТ пластика; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Кутија Мерки 5.5" x 6.6" x 5" високо; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.37".Организира кантите и кошеви заедно полиците, внатре шкафове, кабинети, фиоки, или скриена на countertops, кујна острови, dressers, суета и шминка табели, и други површини, па предмети се лесно да се види и на дофат.Го зграби и да одат она што ви треба брзо и без мака.Го трансформира изгледот на спалната соба, лен, и капут плакари со мешање на мали, средни и големи кутии и кошници за да го оптимизирате вашиот простор.Додадете тесен dressers со ткаенина фиоки, вертикална полица организатор, или прилагодлива проширување чевли решетката за да доделите сè своето место.Џемпери, панталони, purses, паричници, накит, чевли, и други додатоци остане уредни и чисти со бескрајни плакарот складирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози