.

.

4Pcs Прецизност ги Собереш и Кука во Собата, 155mm Точни Автомобил Автомобилската О Прстен Нафта Печат Заптивка Puller Смена

4Pcs Прецизност ги Собереш и Кука во Собата, 155mm Точни Автомобил Автомобилската О Прстен Нафта Печат Заптивка Puller Смена

Мислење на купувачите:

DEN 290.16
Износ
Залиха

На јадицата главата е топлина третираат како целина, силни и издржливи, може да се користи за долго време.Усвојат не се лизга инженеринг механика справи со удобен контрола, не е лесно да се замор.Површината е electroplated со мат никел, која има силна анти - ' рѓа ефект.Содржи 4 специфични кука видови на јадицата, 45° кука, 90° кука, и точка вежба, која ќе ги задоволи вашите користење на различни потреби.Во одредена средина, производот е погодно да се кука и да ја замени запечатување прстен, тока, O прстен, нафта печат, пролет вшмукување прстен во различни позиции.Функција : 1. На јадицата главата е топлина третираат како целина, силни и издржливи, може да се користи за долго време 2. Усвојат не се лизга инженеринг механика справи со удобен контрола, не е лесно да се замор 3. Површината е electroplated со мат никел, која има силна анти - ' рѓа ефект 4. Содржи 4 специфични кука видови на јадицата, 45° кука, 90° кука, и точка вежба, која ќе ги задоволи вашите различни користење на потребите 5. Во одредена средина, производот е погодно да се кука и да ја замени запечатување прстен, тока, O прстен, нафта печат, пролет вшмукување прстен во различни позиции Спецификација : Предмет Тип : Изберете Кука Сет Материјал : Хром vanadium легиран челик, TPR гума Цел : Земете О-прстен, печат, нафта печат, пролет вшмукување прстен, итн.Тип : Кука, 45° кука, 90° кука, точка вежба Кука Род Должина : Околу. 75mm / 3во Производ Вкупна Должина : Околу. 155mm / 6.1 во Пакет Листата : 4 x Изберете Кука.

Декларирани својства

Најдобри предлози