.

.

Фаќање Картичка 1080p 60fps, HDMI USB2.0 Видео Игра Фаќање Картичка 4K со Микрофон Текст Аудио Излез за Стриминг Nintendo Прекинувач, Xbox Серија X/S, Xbox Еден, PS4, PS5

Фаќање Картичка 1080p 60fps, HDMI USB2.0 Видео Игра Фаќање Картичка 4K со Микрофон Текст Аудио Излез за Стриминг Nintendo Прекинувач,

Мислење на купувачите:

DEN 671.76
Износ
Залиха

【HDMI ИГРА Фаќање】Оваа фати поддржува HDMI 4 K@30 HZ Текст и 1080 P@60 HZ Излез.Таа, исто така поддржува 720 [email protected] тоа добро функционира на игра уреди како што се PS3/4, Xbox Еден, Wii/Nintendo Wii U и Switch. 【Plug and Play】Оваа игра снимајте е пренослив и лесен за употреба.Можете да го користите вграден во функција на тековниот софтвер за да ги добиете лесна искуство.Поддршка AWG26 стандарден HDMI кабел : Текст до 15 метри, (1080 P и Под Резолуција). 【Со Аудио и Јамка Од】Ова видео фаќање картичка не само фрла екрани, но, исто така, има микрофон аудио влез интерфејс, кој може да се обезбедат навремени повратни информации или потсетници за време на видео снимка процес, кој ќе го направат вашиот живо снимање на видео или онлајн образование филм повеќе физички и мазна. 【Идеален Видео Рекордер】Ова видео фаќање картичка за снимање на видеа директно на хард диск без одлагање, која е погодна за висока дефиниција стекнување, предавање на снимањето, медицински слики, игра фаќање и сл.На фаќање картичка е погодна за уреди со HDMI ™ излез, како што се Blu-ray Плеер, DVD, Камера, ZOSI безбедносна Камера, dslr фото и на Set Top Box, итн.Брзина на пренос порта ви дава реално време стриминг за повеќето стекнување софтвер како Грч, Youtube, Potplayer, ПРЕ, VLC и Amcap. 【Широко се Користи & Гаранција】уредот е лесно да се носат и да ја инсталирате, што го прави идеален за телевизија радиодифузија, конференциски сали, снимање, итн.Ние сме сигурни дека ќе бидат задоволни со нашите Видео Фотографирање, ако имате било каков проблем во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, а ние дури и може да обезбеди подолг 18-месечна гаранција за слободни нова замена.

Декларирани својства

Најдобри предлози