.

.

IENYPA Бебе Млеко во Прав Пластовидно Формула Фармацевт, Формула Сад за Патување, Не се Истури Пластовидно Бебе Снек Складирање Сад со Рачка, Патување Преносни Хранењ?

IENYPA Бебе Млеко во Прав Пластовидно Формула Фармацевт, Формула Сад за Патување, Не се Истури Пластовидно Бебе Снек Складирање Сад

Мислење на купувачите:

DEN 160.56
Износ
Залиха

[МУЛТИ-ФУНКЦИЈА] : На формула контејнер може да се користи за чување на млекото во прав, и исто така се користи како ужинка и храна сад.Тоа е совршен за чување на овес, пченкарно брашно, ореви, овошје и друга храна. [ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ, со СКАЛА, СО ЗАПЕЧАТУВАЊЕ] : 60ml по слој, со волумен скала за контрола на бебето внес на храна.Еден слој на бебето формула фармацевт е доволно за бебето да јаде оброк.Млекото во прав сад е затворен тема и не излегуваат во јавноста во прав. [НЕЗАВИСНО ПЛАСТОВИДНО] : Секој оддел на бебето млеко во прав фармацевт може да се комбинираат во било која цел и било кој број, или тоа може да се врши одделно. [БЕЗБЕДНА и ЗДРАВА] : патување формула контејнер користи BPA-free PP материјал, е безбедна, здрава, свежа и невкусна, бебињата може да ги користат со доверба. [ЛЕСНО да се ЧИСТИ и да се НОСАТ] : секој слој може да се мијат со вода по употреба.Мал во големина, формула складирање контејнер може да се стави во торба, која е погодна за патување или на патот.

Декларирани својства

Најдобри предлози