.

.

TRIL ОПРЕМА 2pc 300мм Тешки Macpherson Кочење Серпентина Пролет Компресор Смена Installer Алатка Кит w/Случај

TRIL ОПРЕМА 2pc 300мм Тешки Macpherson Кочење Серпентина Пролет Компресор Смена Installer Алатка Кит w/Случај

Мислење на купувачите:

DEN 280.80
Износ
Залиха

Кочење Пролет Компресор Алатка Во Собата.Дизајниран да Облоги на Серпентина Пролет 300мм.Идеален за компресирање на серпентина извори да го замени шок апсорбер единица.Ова Алатки Кочење Пролет Компресор брзо и безбедно облоги на пролетта за лесна замена на кочење кертриџ или кочење собранието поправка.Удар-Украсениот Случај за Складирање.

Декларирани својства

Најдобри предлози