.

.

Нокти Датотека во Собата, 100 Парчиња Нокти Алатка Безбедно Чисти за Салон Маникир

Нокти Датотека во Собата, 100 Парчиња Нокти Алатка Безбедно Чисти за Салон Маникир

Мислење на купувачите:

DEN 369.36
Износ
Залиха

Расположливиот нокти датотека ленти може да бидат отфрлени по завршувањето на работата, со 100pcs замена песок ленти, доволно да го користите за долго време.На дното плоча на нокти датотека е лепило, лесно да се водат, лесен во тежина, лесен за ракување, погодна за професионалци и почетници.На нокти датотека замена и нерѓосувачки челик дното плоча може да биде лесно да се дезинфицираат по употребата, која обезбеди безбедна и чиста.На обновливи нерѓосувачки челик основна плоча и абразивни слој дизајн се обезбеди брз и безбеден пристап.На нокти датотека може да биде лесно да се отстрани.Нерѓосувачки челик дното плоча е издржлив, абразивни, лесно да се датотеката, и брзо и чисто го скратува обликот на ноктите, наменета за салонот резерви.Функција : 1. Нерѓосувачки челик дното плоча е издржлив, абразивни, лесно да се датотеката, и брзо и чисто го скратува обликот на ноктите, наменета за салонот резерви.2. На нокти датотека замена и нерѓосувачки челик дното плоча може да биде лесно да се дезинфицираат по употребата, која обезбеди безбедна и чиста.3. На дното плоча на нокти датотека е лепило, лесно да се водат, лесен во тежина, лесен за ракување, погодна за професионалци и почетници.4. нокти датотека ленти може да бидат отфрлени по завршувањето на работата, со 100pcs замена песок ленти, доволно да го користите за долго време.5. На обновливи нерѓосувачки челик основна плоча и абразивни слој дизајн се обезбеди брз и безбеден пристап.На нокти датотека може да биде лесно да се отстрани.Како да го Користите : Инструкции : Отстранете ја заштитната фолија на нокти датотека и ставете го на дното плоча, едноставен и лесен.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Files Material : Нерѓосувачки Steel Size : Прибл. 9.5 x 2.5 cm / 3.7 x 1.0 во(Големината е Мерени Рачно, Не Може да Биде Мала Девијација)Дното Плоча Дебелина : Прибл. 1mm / 0.04 in Specification : 100 Парчиња Нокти Датотеки, 1 Дното Плоча Пакет Листата : 100 x Nail Датотеки 1 x Дното Плоча.

Декларирани својства

Item Type:
Nail Files
Material:
Stainless Steel
Size:
Approx. 9.5 x 2.5cm / 3.7 x 1.0in(The Size is Measured Manually, There May Be Small Deviation)
Bottom Plate Thickness:
Approx. 1mm / 0.04in
Specification:
100 Pieces Nail Files, 1 Bottom Plate
Package List:
100 xNail Files 1 x Bottom Plate :

Најдобри предлози