.

.

Тигар на Кожата Брзо Сушење Коса Крпа и Завиткајте Микрофибер Коса Turban Сет на 2 Пакети Фен Капа Анти Frizz Главата Крпа за Бојосана Коса

Тигар на Кожата Брзо Сушење Коса Крпа и Завиткајте Микрофибер Коса Turban Сет на 2 Пакети Фен Капа Анти Frizz Главата Крпа за Бојосана

Мислење на купувачите:

DEN 383.76
Износ
Залиха

【Брзо Сушење】 Нашите крпа и завиткајте е направен од супер абсорбента материјал кој суши косата побрзо од вообичаеното, крпи, заштеда на време и енергија со губење на сушење. 【Коса Заштита】 Крпа turban суши вашата коса нежно и го задржува вашата коса далеку од фен, погоден за кадрава коса и обоена коса, да ги задржи вашите фризура и бои за секогаш да остане прекрасни.Не frizz и помалку боја избледени. 【Услужни и мала тежина】 Со корални Сомот, оваа косата, завиткајте е супер меки носи на вашата коса и главата удобно да се допира.И материјалот го прави полесни од обичните крпи, Нема повеќе болка или вашата глава и рамена поради тешки крпи. 【Лесен за употреба】 Овој фен капа е user-friendly производ, што значи дека е лесен за употреба, само го стави на главата и пресврт крпа за да се направи тоа се покријат сите на вашата коса тогаш копчето до тоа, можете да направите други работи, без грижи. 【Шик Дизајн】 Да донесе секој нивните омилени коса сушење пешкири, ние дизајн нашата коса turban со различни елегантни модели, што можете да останете во добро расположение, дури и кога за сушење на коса.Зошто да чекаме?Посета Unishion продавница и да добиете на вашиот сопствен коса сушење крпа и завиткајте.Зошто да го одберете нас?Брзо Сушење, заштеда на време.Мека и светлина, без оптоварување на главата и рамото.Убаво заштита, нема frizzy коса.Лесен за употреба, user-friendly.Спецификација 【Печатење】Еден двострано печатење. 【Материјал】100% полиестер(Carol сомот) 【големина】24.4 X 9.45 инчен 【Погоден за секого】Погодни за луѓе со долга коса, кадрава коса, frizzy коса, густа коса, обоена коса, итн. 【Пакување】Сет на 2 пакети.

Декларирани својства

Најдобри предлози