.

.

Godox AD200Pro Батеријата, Godox AD200 Про WB29 14.4 V 2900mAh 41.76 Пот Литиум Батерија за Godox AD200 Про AD200Pro AD200, W/Pergear Diffuser

Godox AD200Pro Батеријата, Godox AD200 Про WB29 14.4 V 2900mAh 41.76 Пот Литиум Батерија за Godox AD200 Про AD200Pro AD200, W/Pergear

Мислење на купувачите:

DEN 1416.00
Износ
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ????WB29 Капацитетот на Батеријата : 2900m Ah,Целосна Власт Флеш : 500,Напон : DC 14.4 V,Специјално за Godox AD200 Про AD200. ????Усвојување супериорен материјал и со високо напредна технологија. ????Висока густина на енергија, високо рециклирање живот и долг живот-век, Тоа е пренослив и практично да ги носите со вас. ????Висок капацитет и батерија Li-ion батерија,500 пати целосна моќ флеш ветува доволно време на снимање. ????Пакет се Вклучени : 1 x Godox WB29 Литиум Батерија;1 x Pergear Колор Филтри.

Декларирани својства

Најдобри предлози