.

.

2021 Биро Календар, Кембриџ Биро Подлога Календар, 17-3/4 x 11, Компактен, Месечни, Bianca (1461-705-21)

2021 Биро Календар, Кембриџ Биро Подлога Календар, 17-3/4 x 11, Компактен, Месечни, Bianca (1461-705-21)

Мислење на купувачите:

DEN 170.64
Износ
Залиха

Во текот на ГОДИНАТА ПЛАНИРАЊЕ – Оваа шик биро подлога ви дава лесен начин да се задржи планови во видите.Тоа опфаќа 12 месец date range од јануари 2021 – декември 2021. BIANCA ДИЗАЈН – На Bianca Колекцијата зрачи со блокови во зградата на стариот Рим.Carrara мермер е класичен сива veining дава дизајн реална изглед.МЕСЕЧНА СТРАНИЦИ – Еден месец по страница формат има unruled секојдневно блокови и изминатите/идна употреба календари за да се прикажува на екранот.Страници мерка 17-3/4" x 11".УДОБЕН КАРАКТЕРИСТИКИ – Топ им е претходно биле вклучени за да се овозможи биро подлога да бидат обесени како ѕидниот календар.Две јасни аглите се задржи страници рамно на маса или на ѕид.

Декларирани својства

Најдобри предлози