.

.

Ноктите се Амортизира, 2 парчиња Нокти Алатка Преносни за Патување Употреба

Ноктите се Амортизира, 2 парчиња Нокти Алатка Преносни за Патување Употреба

Мислење на купувачите:

DEN 215.76
Износ
Залиха

2pcs на нокти датотека се на располагање за користење, што е доволно да ги задоволи вашата употреба потреби.Мала тежина и преносни, погоден за домашни и патување употреба.Ергономски дизајн, лесно да се одржи и да го користите, калено стакло е лесно да се чисти.Физички полирање, може да се користи од страна на бремените жени и деца.Тоа е направен од високо‑квалитет стакло материјал, безбедно и еко‑пријателски, цврсти и трајни производи за долгорочна употреба.Користење на напредни нанотехношка, површината на микро‑честички датотеката е исклучително деликатна, ноктите површина по полирање е масна и светли.Фино полиран површината се користи за да се отстрани calluses, мртвата кожа и horniness.Помош менување на обликот на ноктите.Функција : 1. Тоа е направен од високо‑квалитет стакло материјал, безбедно и еко‑пријателски, цврсти и трајни производи за долгорочна употреба.2. Фино полиран површината се користи за да се отстрани calluses, мртвата кожа и horniness.Помош менување на обликот на ноктите.3. Ергономски дизајн, лесно да се одржи и да го користите, калено стакло е лесно да се чисти.Физички полирање, може да се користи од страна на бремените жени и деца.4. Користење на напредни нанотехношка, површината на микро‑честички датотеката е исклучително деликатна, ноктите површина по полирање е масна и светли.5. 2pcs на нокти датотека се на располагање за користење, што е доволно да ги задоволи вашата употреба потреби.Мала тежина и преносни, погоден за домашни и патување употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ноктите File Quantity : 2pcs Material : Glass Size : Прибл. 90 x 12mm / 3.5 x 0.5 во Пакет Листата : 2 x Помине File Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail File
Quantity:
2pcs
Material:
Glass
Size:
Approx. 90 x 12mm / 3.5 x 0.5in
Package List:
2 x Nail File :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози