.

.

Мирис Контрола Монистра Мачка Отпадоци Дезодорант за Мачки Отпадоци Мирис Контрола 360-Степен Адсорпција на Мирис Фактор Трајни Подарок мачка отпадоци дезодорант

Мирис Контрола Монистра Мачка Отпадоци Дезодорант за Мачки Отпадоци Мирис Контрола 360-Степен Адсорпција на Мирис Фактор Трајни Подарок

Мислење на купувачите:

DEN 806.40
Износ
Залиха

Погодна за разни видови на мачка отпадоци или мачка отпадоци кутија за подобрување на мачка и вашиот животната средина.Усвојување на високо активни адсорпција материјал : направен од силикон, 360-степен адсорпција, подолго траење.Физички адсорпција, deodorization, нема маскирање, точно deodorization, физички адсорпција, тесни мирис, не-дифузија.Чисти и deodorize, свеж воздух.Употреба : се Прелива 3-5 шише капи секое време и добро се меша со мачка отпадоци шпатула.Генерално, овој ефект е очигледно по 4-6 часа.Мирис Контрола Монистра Мачка Отпадоци Дезодорант за Мачки Отпадоци Мирис Контрола 360-Степен Адсорпција на Мирис Фактор Трајни Подарок мачка отпадоци deodorizer Features : 100% сосема нов и висок quality Clean и deodorize, свеж воздух.Усвојување на високо активни адсорпција материјал : направен од силикон, 360-степен адсорпција, подолго траење.Употреба : се Прелива 3-5 шише капи секое време и добро се меша со мачка отпадоци шпатула.Генерално, овој ефект е очигледно по 4-6 часа.Физички адсорпција, deodorization, нема маскирање, точно deodorization, физички адсорпција, тесни мирис, не-дифузија.Погодна за разни видови на мачка отпадоци или мачка отпадоци кутија за подобрување на мачка и вашиот животната средина.Спецификација : Материјал : Мирисна Pearl Color : Како Picture Size : Прибл. 5.5x15.5 cm/2.16x6.10 inches Package Вклучува : 1 x Мачка Отпадоци Deodorant Beadsnote : 1.Ве молиме овозможи 0-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3.Во други делови, не се вклучени.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани својства

Material:
Fragrant Pearl
Color:
As the Picture
Size:
Approx. 5.5x15.5 cm/2.16x6.10 inches
Package Includes:
1 x Cat Litter Deodorant Beads
note:
1.Please allow 0-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3.Other parts are not included. :
Thanks for your understanding. :

Најдобри предлози