.

.

EAARTCHI Преносни Милениче Превозникот, Авиокомпанијата Одобрени Мека Еднострани Мачка Патување Превозникот, Расклопна Кутре Превозникот со Мрежа Windows, Виткање Куче ?

EAARTCHI Преносни Милениче Превозникот, Авиокомпанијата Одобрени Мека Еднострани Мачка Патување Превозникот, Расклопна Кутре Превозникот

Мислење на купувачите:

DEN 623.76
Износ
Залиха

Надгради Вентилација : Со 5-двострано анти-нула мрежа windows, вашата мачка може да здив свеж воздух и мирис можете да се смири анксиозност кога се случува надвор.Оваа Мека Мачка Превозникот има целосна-отворете патент од напред и 2 за windows на задниот и страничните за давање на вода и да се третира.Многу Издржливи Ткаенини : Усвоен врвен квалитет 600 D оксфорд ткаенина која го спречува куче превозникот доделување и гребење.Куче патна торба вклучува отстранлив мека Sherpa мат, дава вашиот кожен пријатели на максимална удобност.Лесно да се Носат : Мека двострано мачка превозникот може да се врши со Рака или Рамо со кој се одвојува рамо, рака. 3 џебовите на страни да ги чувате мали играчки и третира, идеален за преземање на вашето домашно милениче на ветеринар, патување, и кампување.Авиокомпанијата Одобрени Куче Превозникот : Согласност за под-седиште димензии на повеќето авиокомпании, како АА, Делта, Алјаска, итн.На сигурносно јаже во внатрешноста може да се поврзе со кучето јака или темперамент; Багаж рака ви овозможува да го рака превозникот на вашиот куфер, сигурна и безбедна за авионски патувања.Големина : големина на мачка патување превозникот е 17" L X 9" W X 12" H, погоден за мали средни кучиња, мачки puppies.Ве молам изберете го вашиот оператор врз основа на вашето домашно милениче големина пред да нарачате.Се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба било каква помош.

Декларирани својства

Најдобри предлози