.

.

Јасно Пластика Пластовидно Патики Кутија за Чевли,WAYTRIM Количка за Чевли Складирање Кутија 4 X Pack-Големи Чизми Организатор и Сад за Плакари Одговара на Мажите Големи?

Јасно Пластика Пластовидно Патики Кутија за Чевли,WAYTRIM Количка за Чевли Складирање Кутија 4 X Pack-Големи Чизми Организатор и

Мислење на купувачите:

DEN 1679.76
Износ
Залиха

【Голем Капацитет Чизми Кутија за Чевли】Вкупно Собрани Големина : 14.2(L) x 11.1(W) x 8.7(H) инчи за мажите и жените чевли во големина 7-13.Овој приказ чевли кантите sutiable AJ,патики, средината потпетици, низок раст, DIY ентузијасти,Нашите пластични чевли фиока за складирање имаат текст за 45 степени навалите,тоа беше изведена во групи од 4 пак,оваа кутија за чевли може да биде најдобар избор. 【Soild ABS+Вентилација 】Силна пластика и мека ABS на целосна 4 пак,чевли пластовидно организаторот може да вроди со капацитет над 30kgs.Покрај тоа, пластични одбор ќе го задржи својот облик, да се спречи деформација, па затоа е повеќе смирувачко.Ние ги донесуваат задните пропустливи дизајн да циркулира воздухот и да се спречи чуден мирис,Не грижете се за мирис во вашиот нов број на контејнер.Тоа е водоотпорен Чевли Носителот ,лесно да се чисти, издржливи и перат. 【Јасно Кутија за Чевли】Јасно складирање кутија за чевли со капаци овозможи лесно гледање на содржината рок.Складирање кантите е омилен на собирачи и изложувачи!Можете лесно идентификување на содржината, идеални за организирање на чевли, облека, занаети, играчки, па дури и колекционерски предмети да се покаже.Користете чевли контејнери во вашата спална соба, купатило, кујна, детска соба, playroom, итн. 【Управување со Просторот】Редење Складирање Кутија за Чевли за да им помогне организира за плакарот и станбена површина лесно, вие може да магацинот нив или да се стави фиоки во било кој слободен простор за складирање, како што погоре кабинети или под облеката, под скалите, под кревети, виткање чевли носителот дизајн го прави секој еден лесно да се стави заедно и огради во форма.Кога не е во употреба, брзо се развива за лесен и удобен за складирање за да се зачува простор. 【Megnetic Вратата Складирање Кутија за Чевли】Магнетни јасно прозорецот лесно да се преземе и да се откажат,Различни од други пластични складирање чевли сад, вратата нема да биде тешко да го отворите или затворите поради extrusion When сакате да ги преместите,не ќе се отвори страна на вратата loosens и предизвикува работи внатре да падне.исто така, нема да биде лесно да се отвори страна на вратата, бидејќи на стискаш.

Декларирани својства

Најдобри предлози