.

.

Домаќинство Essentials 9243-1 Големи Гроздобер Декоративни Дома Складирање Во Багажникот Багаж Стил , Браун

Домаќинство Essentials 9243-1 Големи Гроздобер Декоративни Дома Складирање Во Багажникот Багаж Стил , Браун

Мислење на купувачите:

DEN 2365.68
Износ
Залиха

Складирање Градите Со Три Функционални Ткаенина Фиоки во 3 Бои како Совршен Крај Маса или Ноќната.Воскресна Челик Нозе за Дополнителна Стабилност и 3 Извлечете Ткаенина Фиоки за Складирање за Лесни за Складирање.Жица Рамка Изградба Обезбедува Песни и Назад се Подготвуваат за Фиока Систем за Креирање на Стабилноста и Функционалноста.Идеалната Висина за Nightstands, Ноќни Маси, или како Entryway Складирање. 22" L x 13" H x 13.8" W.

Декларирани својства

Најдобри предлози