.

.

Деца кои Патуваат Послужавник, Carseat Послужавник за Деца Патување, 16x13 инчен Деца Автомобил Послужавник, Активност, Ужинка, столче Фах & Деца Круг Послужавник - Чува Д?

Деца кои Патуваат Послужавник, Carseat Послужавник за Деца Патување, 16x13 инчен Деца Автомобил Послужавник, Активност, Ужинка, столче

Мислење на купувачите:

DEN 671.28
Износ
Залиха

✅ [13.5 x 12 инчи] : Деца Патување Лента со Деца Светла Играчки. ✅ [Стрес-Слободен Вози Со Вашите Деца] Нема повеќе се бореа околу вашиот автомобил за оваа или онаа coloring book, играчка, моливи или ужинка за вашите деца.Нашите патување фах ќе се воспостави ред и разум за да вашиот секојдневен живот.Совршен за долго патот патувања, ова дете патување фах чува децата зафатени и прави чуда за долго commutes. ✅ [Одат Насекаде - Направи Нешто] Нашите деца сакаат да си играат со играчки, цртаме, да креираат, да гледате видеа и јадат своите закуски, па ние сме вклучени 2 патент џебови за моливи и боење книги, 1 површина на површината на деца круг фах седиште за автомобил што може да се користи и како таблет носител и на предниот браник за да се спречи предмети од испаѓање.На деца столче патување послужавник може да се користи на колички, бустер и повеќето автомобил седишта, додека патуваат со авион, автобус, воз, автомобил или во парк. ✅ [Подобрена Стабилност и Издржливост] Додека на други деца коцки за деца се премногу мало, премногу мали или поклопецот на себеси, на нашите деца патување лента е здрав, има цврсти пластични површини и користи велкро ремени да се задржи на страничните ѕидови стои.Ние сме вклучени мека перница за одмор удобно на вашето дете е во скут.Детето патување фах беше дизајниран да биде затворена на предната страна користејќи тока дозволувајќи им на вашите деца да се носат го на рамо и одржување внатре неговите боички и уметнички креации. ✅ [Лесно Пати и да си Одат] лесно Да транспорт на carseat патување послужавник за години, додадовме на рамо подлога за прилагодливи рака и ја создадовме специјална торба; кога не е во употреба столче патување послужавник за години огради рамен лесно и трае до минимален простор.БОНУС : СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА и Е-КНИГА : Топ 30 Семејство Патување Игри. ✅ [Нашето Ветување - Доживотна Гаранција] Ние сме вистинските луѓе и ќе ги користиме за нашите производи секој ден.Ние очекуваме најдобро за нашето семејство и сакаат истото за вас.Ќе се намали нема агли кога производство на столче активност послужавник и ние ќе ги намали без катчиња во нашата поддршка кон вас со обезбедување на најдобрите производи и неспоредлив услуги на клиентите или вашите Пари Назад!.

Декларирани својства

Најдобри предлози