.

.

Lekesky Машина за Шиење за Носење со Дебели Соочи Универзална Машина за Шиење и Додатоци Tote Торба со Рамо, Рака Компатибилен со Повеќето Стандардни Пејач, Брат, Janome, Сив

Lekesky Машина за Шиење за Носење со Дебели Соочи Универзална Машина за Шиење и Додатоци Tote Торба со Рамо, Рака Компатибилен со

Мислење на купувачите:

DEN 623.76
Износ
Залиха

Голем Вршење на Случај - На разноврсна машина за шиење случај е компатибилен со повеќе стандардна големина машини за шиење од Пејач, Брат, Janome.Машина за шиење случај димензија : 16.5" x 9.8" x 13.8".Главната Преграда : Широк отворен дизајн го прави лесно да ја добиете вашата машина за шиење во и надвор. 2 внатрешниот јасно џебови за лесен пристап до објектите што го барате за, и да се заштити од остри tools.Повеќе за Складирање Џебови : пред џеб (вклучува многу пошта) и два странични џебови обезбеди пространа простор за ставање на подножјето на возилото, моќта кабел, резервни игли,лента мерка, цвест чудо, и за шиење и други предмети.Одлична Заштита : Користење и поместена sidewalls и екстра cushioned дното, вашата машина за шиење и додатоци ќе остане заштитена кога патувате.Исто така постои и една рака во главната преграда да се одржи на машина за шиење во место и за спречување на удари.Преносни Sweing Кутија : Со здрав сметководствена рачки, прилагодлив рамо, рака, и назад багаж лента за лизгање во текот на количка зафат се справи со, овој материјали за шиење торба дава 3 различни сметководствена начини за занает на часови, на патување, или редовни потреби.

Декларирани својства

Најдобри предлози