.

.

PACMAXI Машина за Шиење Подлога за на Маса со Џебови, водоотпорен Машина за Шиење Подлога Организатор, Рампа Организаторот за Машина за Шиење Опрема, Машина за Шиење, М?

PACMAXI Машина за Шиење Подлога за на Маса со Џебови, водоотпорен Машина за Шиење Подлога Организатор, Рампа Организаторот за Машина

Мислење на купувачите:

DEN 455.76
Износ
Залиха

Димензија : плоштадот големина : 23.62 x 23.62 инчи, лесни.Изградба : PACMAXI машина за шиење подлога карактеристики со квадратни големина, вклучувајќи 4 мали џебови, 1 во прилог на носителот, што се совршени за bobbins, конец, цвест rippers, sissies, итн.Водоотпорен Премиум Материјал : Оваа машина за шиење подлога за на маса со складирање џебови се направени со водоотпорен мек материјал.Многу погодно да се свитка тоа и го носат во вашата машина за шиење за носење.Носат на патување, шиење класа или home-користење.Намалување на Триењето : Земете оваа машина за шиење подлога која конструира со мека баласт за да се намали триењето со маса, да се спречи вашата премиум машина за шиење или на маса од гребнатини кога шиење.Голема Подароци : Повеќе бои за вашиот избор.Оваа машина за шиење подлога е одлична за шиење ентузијасти, почетници, пријатели, семејства.

Декларирани својства

Најдобри предлози