.

.

25 Јасно 18650 & CR123A 4 Батеријата Држач за Чување за 18650 Батерии

25 Јасно 18650 & CR123A 4 Батеријата Држач за Чување за 18650 Батерии

Мислење на купувачите:

DEN 1150.80
Износ
Залиха

Совршениот организатор за полни и празни батерии.Овој случај се вклопува 65mm 18650 батерии само – Тоа не одговара 69mm 18650 батерии.Тешки материјал сит се вклопуваат и се прилепува ултра тесни - Лесен и едноставен за употреба. Батерија 18650 Носител е направена од издржлива пластика, па тоа ќе трае.Држи вашиот 18650 литиум батерии безбедно и организирано.

Декларирани својства

Најдобри предлози