.

.

Mirabox HDMI Фаќање Картичка 4K,USB 1080p 60 Аудио и Видео Фотографирање,со 4K Не Латентност Пропуст,Работа со PS5 PS4 Xbox Switch за ПРЕ Грч YouTube Игра Facebook Игра за Стриминг и Снимање

Mirabox HDMI Фаќање Картичка 4K,USB 1080p 60 Аудио и Видео Фотографирање,со 4K Не Латентност Пропуст,Работа со PS5 PS4 Xbox Switch

Мислење на купувачите:

DEN 527.76
Износ
Залиха

【Силна Компатибилност Игра Фаќање Картичка】 Тоа работи на Windows, MACOS, и Linux оперативните системи.Компатибилен со Wii, PS4/3, Xbox, Switch, DVD, Камера, Zosi Безбедносна Камера, dslr фото и set-top box.Лесно крак да ПРЕ, XSplit, Potplayer, Грч, You Tube Игра, Facebook Игра во живо и да се евидентираат преку USB.Па тоа има широк спектар на апликации,како што се онлајн училници, видео конференции, игра снимање, медицински слики со висока дефиниција стекнување, и повеќе. 【4 K HDMI Влез и Нула-Постават Passthrough】 Игра вашата висока верност конзола игри во оригиналниот формат благодарение на 4 K30 HDMI нула-заостануваат pass-through, и може да снима снимката директно до вашиот хард диск.HDMI јамка-од пристаништето прави тоа без одложување кога ќе се игра играта во живо.Малата големина фаќање картичка директно води на HDMI кабел за да се избегнат непотребни конекција, својата полесно да се складира. 【Full HD 1080p 60 FPS Видео Фаќање Картичка】 Сликата е прилично остар и бои беа прилично точни она што беше излегува од конзола.Моќ вашиот работен тек со ултра-ниска латентност Инстант Gameview технологија, и да го фати вашиот игра со врвен 1080p60fps квалитет.Нема забележлива заостануваат, што го прави одличен за гејмери.Тоа е голема почетник уред, и ќе ги покрие потребите на повеќето streamers. 【Аудио е Чист и Јасен, Нема Нарушување】 уредот има посебна аудио влезни и излезни приклучоци, така што можете да направите voiceovers лесно.3.5 mm Микрофон-во џек може да ви помогне лесно снимање на вашиот глас, тоа е од корист за вас за да додадете коментари кога ќе се игра во живо.3.5 mm аудио-out џек може да се излез на сите гласови преку слушалки, тоа е лесен-за-користење следи себе аудио ситуација во реално време. 【Plug and Play, Не Треба да Инсталирате Драјвери】 Оваа игра видео фотографирање уред е стилски, компактни, и стандардизирани.Уредот е лесно да го поврзете вашиот dslr фото, видео камера, или акција на cam за вашиот PC или Mac, погоден за почетници и честите корисници.Рекорд неограничен број на снимки, директно до вашиот хард диск преку mirabox фаќање картичка.Поради неговата широка практичност, тоа може да се користи не само како видео фаќање картичка за стриминг, но исто така и како игра фаќање картичка за ps4, и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози