.

.

StarTech.com 2U Blanking Panel - Челик Рек Планината Додатен Panel - за 19in Серверот Рек Комплет или Кабинет - Црна Рек Панел (BLANKB2)

StarTech.com 2U Blanking Panel - Челик Рек Планината Додатен Panel - за 19in Серверот Рек Комплет или Кабинет - Црна Рек Панел (BLANKB2)

Мислење на купувачите:

DEN 475.44
Износ
Залиха

Ги ИСПОЛНУВА СТАНДАРДИТЕ за ИНДУСТРИЈАТА На : 2 U Празно Рек Панел за 19in Серверот Полици и Кабинети е дизајниран да ОВЖС RS-310-C спецификации и одговара на сите 19" стандарден сервер полици и кабинети.СТАНДАРДНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Ова blanking панел зема 2 U на простор и е компатибилен со 19" server полици за максимална combability.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : решетката планината панел за 19in серверот полици и кабинети вклучува еден пакет на M6 Завртки и Кафез ореви (4 групи), за брза и лесна инсталација.ЦВРСТАТА КОНСТРУКЦИЈА : Идеален за подобрување на струење во рамките на рек, филер panel се гради на студената-валани челик и карактеристики црн прав обложени заврши.На 2 U Празно Рек Панел за 19in Серверот Полици и Кабинети е дизајниран да ОВЖС RS-310-C спецификации и одговара на сите 19" стандарден сервер полици и кабинети.Идеален за подобрување на струење во рамките на рек преку покривање на неискористените простори, на blanking/додатен panel се гради на студената-валани челик и карактеристики црн прав обложени заврши што одговара на повеќето индустриски стандард црна серверот кабинети и полици.Оваа солидна, челик рек планината панел е поддржан од страна на животот Star Tech.

Декларирани својства

Најдобри предлози