.

.

Meerkatt (Пакување од 50) 3/4 Инчи Минијатурни Коло Зелена LED Вдлабнати Планината Индикатор Светлото Страна Маркер Царинење Светилка Универзална Морски RV Автобус со Прик?

Meerkatt (Пакување од 50) 3/4 Инчи Минијатурни Коло Зелена LED Вдлабнати Планината Индикатор Светлото Страна Маркер Царинење Светилка

Мислење на купувачите:

DEN 718.80
Износ
Залиха

(Пакување од 50) 3/4 Инчи Круг Зелени Светла Зелена Леќа.Тоа може да биде функција како царинење, од страна на маркерот, идентификација на светлина, да се претвори сигнал светлина за Камион Автомобил, Автобус со Приколка Ван Караван Брод. 60 лумен секоја светлина со 3 компјутери Висок Квалитет SMD LED Внатрешноста на Светилка Понуда Екстремни светлина со 50,000 часот Живот Време.Meerkatt со 2 година Целосна Гаранција.PC леќа, Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ со Епоксидна Смола; Лесно да се инсталира : Црна жица за позитивни electrode и Бела жица за негативни electrode.Дупка со дијаметар : 0.9 cm (околу 0.75 инчи); Жица Должина : 23 cm (околу 9 инчи). (Пакување од 50) Зелена 3/4 Инчи Мини Круг Страна LED Маркер Светлина Спецификации : Димензии : 3/4 инчи Број на LED : 3 LED Светла Боја : Зелена Леќа Боја : Зелена Оперативен напон : 12 V Домување Материјал : Пластични Апликација : Универзална,esp.Магнети, Камионски Приколки, SUV и Брод и др.Функции : Страна Маркер Светилки / Царинење на Светилки / Претвори Сигнал Светлина / Кочница Светла итн.Пакетот вклучува : 50x 3/4 Инчен LED Зелено Светло Страна Маркер.

Декларирани својства

Најдобри предлози