.

.

Мартин Јеил 14254 Објавување Фах Индекс Сет, 25 Прес-Одбор Dividers за 6 x 9 Листови, Вклучува-Z Категории и Празно Инсерти, Метал Табот Индекс

Мартин Јеил 14254 Објавување Фах Индекс Сет, 25 Прес-Одбор Dividers за 6 x 9 Листови, Вклучува-Z Категории и Празно Инсерти, Метал

Мислење на купувачите:

DEN 1167.84
Износ
Залиха

Издржливи индекс поставите создадени за употреба со Master објавување на коцки.Здрав 25 точка pressboard dividers со 1/4 сечење метал јазичиња во избрани позиции.Вклучува А до Ш и празно влошки. 25 dividers по собата.За користење со 6" x 9" големина форми.Развиени за употреба каде поднесување простор е на минимум.Обезбедува максимален капацитет за целокупната должина.Погодни се справува обезбедуваат автоматски операција.

Декларирани својства

Најдобри предлози