.

.

Болдер Пчела | Половина Литри/64 мл Двапати Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода | 18/8 Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Колба BPA-Free Капак со Рачка и Слама | Големите М?

Болдер Пчела | Половина Литри/64 мл Двапати Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода | 18/8 Храна Одделение од Нерѓосувачки Челик Колба

Мислење на купувачите:

DEN 670.80
Износ
Залиха

Нерѓосувачки Челик. [Премиум Квалитет и Материјал] : Оваа парична казна метал шише е направен од 18/8(340) храна одделение од нерѓосувачки челик и се 100% не-токсични BPA-free пластични слама chug капак.Сите материјали се безбедни и без мирис. [Двојна Изолација & Вакуум запечатени] : На Карпата Пчела 1/2 литри вода шише е дизајниран со двојно вакуум изолација.Посебна силикони заптивка е додадена на капакот за да се спречи воздушен ingress и течни истекување.Чува вашите пијалаци ладни за 16 часа и топла за 12 часа. [Фина Текстура и Печатење] : парична Казна жито слој го спречува исчезнува или боја се менува.Тоа е пот-доказ и не-лизгава.Различни живописни бои избори. [Спакуван со 2 Капаци] : Тоа доаѓа со слама флип капак и нормално куќиште капа, корисни за различни околности.И на капаци имаат преносни се справи. [Мулти-Функција] : Погоден за кампување, планинарење, патување, тенис, кошарка и риболов патувања.Добро за долго час работа или вршење на активности без refills.Болдер Пчела 64 оз Двојно Вакуум Изолирани Шише за Вода.

Декларирани својства

Најдобри предлози