.

.

Fehn Душо Мека Активност Коцка

Fehn Душо Мека Активност Коцка

Мислење на купувачите:

DEN 806.40
Износ
Залиха

Многу меки кадифени коцка и повеќе активности.Својата отворена прстен овозможува да се врткаат околу, за да го придружува бебе во сите негови движења.Доаѓа со топката штракаат squeaker, огледало, teething прстен.Во мешајќи, мека звукот на динг донг звучеше.Оваа коцка е светлина, корисна и лесно да се справи.Fehn Душо Мека активност коцка.

Декларирани својства

Најдобри предлози