.

.

MICROSWITCH BZ-3AD-PC2 Големи Основните Префрлате

MICROSWITCH BZ-3AD-PC2 Големи Основните Префрлате

Мислење на купувачите:

DEN 3252.96
Износ
Залиха

ГОЛЕМ ОСНОВНИТЕ SWITCH.Граница Вклучите.Сензори & Прекинувачи.Набавувач : Honeywell Дел No : BZ-3 AD-PC2 Ro HS : Да HTS : 8536509055 COO : MX ECCN : EAR99 Снабдувач Стандарден Пакет : 50 Монтажа : Преку Дупка Пол Фрли Конфигурација : SPDT Switch Конфигурација : Н. К./Н. В. Actuator Материјал/Стил : Челик/Клипот Контакт Оценка @ Напон : 372.85 Максимално Движење Диференцијална : 0.13 mm Оперативни Сила : 7.23 N Престанок Стил : Завртка Димензија : 49.28 x 17.45 x 41.02 mm Тело Ориентација : Директно IP Оценка : N/Единица Мерка : За Секој.

Декларирани својства

Најдобри предлози