.

.

UPP-110HG Sony Компатибилен Ултразвук Хартија(x 110mm 18 милиони)20 тркалаат,за Sony Ултразвук Термички Печати Филм

UPP-110HG Sony Компатибилен Ултразвук Хартија(x 110mm 18 милиони)20 тркалаат,за Sony Ултразвук Термички Печати Филм

Мислење на купувачите:

DEN 5184.00
Износ
Залиха

【Paper size】 : 110 mm (W) x 18 m(A6 ширина). 【Печати количество】 : 250 отпечатоци/ролна. 【Број на ролни или пакети】 : 20 ролни. 【Отпорност на вода и висок сјај】 : висок сјај/сјај слој на печатените медиуми, се обезбедува висока отпорност на вода и висок складирање стабилност. 【Супериорен квалитет на печатење】 : ви Благодариме на ригорозни апликација контрола на притисокот,термички нанесен слој обезбедува висок квалитет на боја својства.Кривата и Dmax се строго да се прилагоди за да се обезбеди стабилна обезбедување на конзистентен,оптимален квалитет на сликата.Sony ДО-X898 MD / D898 MD / 897 MD / D897 / 870 / 895 / D895 / 890 / D890 / 860 / D860 и Мицубиши P93 DW / P91 E / P91 DW /P63 E / P68 E / P90 E / P93 C / P93 W-Z / P95 DW-N / KP61 S-CE.Благодарение на ригорозни апликација контрола на притисокот,термички нанесен слој обезбедува висок квалитет на боја својства.Кривата и Dmax се строго да се прилагоди за да се обезбеди стабилна обезбедување на конзистентен,оптимален квалитет на сликата.

Декларирани својства

Најдобри предлози