.

.

17-21 покажува Замена 8.4 Uconnect 4C UAQ LCD МОНИТОР на Допир на Екранот Радио Навигациски

17-21 покажува Замена 8.4 Uconnect 4C UAQ LCD МОНИТОР на Допир на Екранот Радио Навигациски

Мислење на купувачите:

DEN 14136.00
Износ
Залиха

P/N LA084 X01(SL)(02) ОБНОВЕНА LG ЗАМЕНА ЕКРАН, НИКОГАШ НЕМА ДА ИЗЛЕГУВААТ ВО ЈАВНОСТА ИЛИ ДА ПРЕДИЗВИКА GHOSTING. 2 ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА.Оваа замена LCD ЕКРАН на ДОПИР/PANEL е специјално за Uconnect 4 , 4 C , UAQ , UAS со 8.4 инчен Екран на Допир радија ЗА GPS ОПРЕМЕНИ И НЕ GPS РАДИЈА.ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ЌЕ ОДГОВАРААТ НА ЕКРАНИ И ДЕЛ БРОЕВИ ПРЕД КУПУВАЊЕ.АКО НЕ СТЕ СИГУРНИ ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ИСПРАТИТЕ ПОРАКА.Компатибилен со Одговара за 2018-2020 Jeep Grand Cherokee на Самитот во Ограничен Trailhawk SRT & Cherokee Одговара за 2018-2020 РАМ 1500 2500 3500 Шасија Кабината Одговара за 2017-2020 Chrysler 200 300 Одговара за 2017-2020 Dodge Challenger Одговара за 2018-2020 Dodge Durango Одговара за 2017-2020 ПОЛНАЧОТ Одговара за 2018-2020 JEEP WRANGLER Одговара за 2018-2020 JEEP COMPASS Одговара за 2019-2020 ЏИП "ГЛАДИЈАТОР". (Известување) за Инсталација Настава не е вклучена.Екстра Алатки може да бидат потребни за соодветна инсталација.Професионалната Инсталација е препорачливо.КАРАКТЕРИСТИКИ Сосема Нов ДИРЕКТНО ОД LG LCD МОНИТОР на Допир на Екранот Digitizer Found во следните возило направи/модел(s) : ве молиме проверете и уверете се дека ова е за вашиот радио само затоа што вашиот автомобил е на оваа листа тоа не значи дека е направен за вашиот радио, некогаш автомобил има околу 5 различни радио модели , само поради тоа што изгледа како вашиот радио, тоа не значи дека ќе собере голем број на автомобил на компанијата се користат различни радио компанијата да се направи таму radios This замена дел е специјално за Uconnect 4 , 4 C , UAQ , UAS со 8.4 инчен Екран на Допир радија СО GPS НАВИГАЦИЈА И НЕ NAVIGATIONBrand Нови ДИРЕКТНО ОД LG LCD МОНИТОР на Допир на Екранот Digitizer LA084 X01(SL)(02) ИЛИ LA084 X01 (SL) (03) LA084 X01 (SL) (01) е намалена од LGIF ШТО ЕКРАНОТ Е ЖУБОРОТ, ПРОТЕКУВАЊЕ ЛЕПЛИВА ТЕЧНОСТ, НЕ ОДГОВОРА, НОВИОТ МОДЕЛ БРОЈ LA084 X01(SL)(02)НЕМА да МЕУР ИЛИ излегуваат во јавноста ЛЕПЛИВА ТЕЧНОСТ, да внимаваш ЗА ДРУГИ ЛУЃЕ ПРОДАЖБА на СТАРИОТ МОДЕЛ NUMBERNEW БРОЈ на МОДЕЛ на LA084 X01(SL)(02).

Декларирани својства

Најдобри предлози