.

.

25 Парчиња Mylar Торби за Храна Складирање, 8 x 11 Инчен, 6 x 9 Инчи, 5 x 7 Инчни Алуминиумски Фолии Торба Метален Запечатува Торби, 3 Големини Вакуум Запечатување Торбичка за ?

25 Парчиња Mylar Торби за Храна Складирање, 8 x 11 Инчен, 6 x 9 Инчи, 5 x 7 Инчни Алуминиумски Фолии Торба Метален Запечатува Торби,

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

Мулти-цел : овие mylar кеси се погодни за чување на храна, кафе, чај, сува храна, суво овошје, итн.; Погодна за пакување, чување, собирање на примероци и сортирање.Функција : можете да го користите топлина запечатување машина (не се вклучени) за да го запечати далеку од светлина и кислород бариера, спречува храната се изложени на воздух, светлина, мирис, овие фолија торбичка кеси може да се прошири складирање време на храна.Функција : овие фолија mylar кеси со алуминиум-фолија слој може да се спречи кинење и кршење, пункција отпор, не е лесно да се пробие на истекување, да ги задоволат вашите долгорочни сува складирање барања.Лесен за користење : не е У облик на солза на страната за лесно солза, заштеда на време да ги најдете нож или ножици, запечатува со жешко железо, топлина запечатување обезбедува долгорочна заштита, овие mylar кеси може да reseal по отворањето, трае долго време.Различни големина изберете : 10 парчиња фолија кеси во големина од 5,1 x 7 инчен, 10 парчиња фолија кеси во големина од 6 x 9 инчи, 5 парчиња фолија кеси во големина од 8 x 11 инчен, 3 различни големини погодно за складирање и за носење. 25 Парчиња 3 големини mylar алуминиумска фолија кеси, металик mylar фолија рамен топлина запечатување перници за складирање кеси торбичка за храна кафе чај грав долгорочно складирање на храна торби : Алуминиум складирање кеси се resealable, па можете да ги користите одново и одново, која може да се заштити храна од нечистотија, одговара за долго време на чување на храната, складирање на прехранбени производи во mylar кеси е добар избор за долгорочно складирање.Карактеристики : Овие сребро mylar кеси со алуминиум-фолија слој е ефикасен за блокирање на водата и воздухот инвазија, за да се постигне добар запечатување.Не трошете вашето време и храна со низок квалитет mylar кеси.На Mylar кеси се лесни за употреба, можете да топлина печат со облека железо или губење на straightener.И resealable по отворање, овозможувајќи за повторна употреба.Ние обезбедуваме 3 различни големини на Mylar кеси за да им помогне на вашите предмети во вклопуваат кеси.Спецификации : Димензии : 5.1 x 7 инчен/ 6 x 9 инчен/ 8 x 11 инчен Дебелина : 5.1 x 7 инчен, 6 x 9 инчен и 8 x 11 инчен фолија наредени, 4 мили во дебелина.Количина : 25 парчиња Пакетот вклучува : 25 x Mylar кеси Задоволен забелешка : ве Молиме не го стави во врела вода во Mylar кеси.

Декларирани својства

Најдобри предлози