.

.

Microsoft 12.4 Мулти-Допир Површината Лаптоп Оди, Intel Core i5-1035G1, 8GB RAM меморија, 128GB SSD, Интегрирани Intel UHD Графика, Windows 10 Дом во С Режим, 1ZZ-00003, Песочник (Продолжува)

Microsoft 12.4 Мулти-Допир Површината Лаптоп Оди, Intel Core i5-1035G1, 8GB RAM меморија, 128GB SSD, Интегрирани Intel UHD Графика,

Мислење на купувачите:

DEN 12696.00
Износ
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 1.0 GHz Intel Core i5-1035 G1 Quad-Core 10 Генералот Процесор. 8 GB LPDDR4x RAM меморија 128 GB SSD. 12.4" 1536 x 1024 Pixel Sense екран осетлив на допир Екран.Интегрирани Intel UHD Графика.Windows 10 Дом во С Режим Издание.На Песочник Microsoft 12.4" Мулти-Допир Површината Лаптоп Оди карактеристики пренослив, лесен дизајн со 10 Генерација Intel Core процесор, Wi-Fi 6 (802.11 секира), Bluetooth 5.0, и USB Тип-В порта.Напојува со 10 Генералот 1.0 GHz Intel Core i5-1035 G1 Quad-Core процесор и 8 GB на LPPDR4x RAM меморија, Површината Лаптоп Оди може ефикасно multitask и брзо да пристапите до често користените датотеки и програми.За складирање на вашите слики, видеа и фајлови, тоа е опремен со 128 GB SSD, која ви обезбедува брз говорница пати.Нејзините 12.4" Pixel Sense екранот, управувано од интегрираната Intel UHD Графика, карактеристики на x 1536 1204 резолуција и тенок bezels за вашиот гледање удобност.Таа, исто така поддржува мулти-допир, па може да се користат со допир гестови и команди во рамките на Windows 10 Дома за да се зголеми достапноста и ефикасноста.

Декларирани својства

Најдобри предлози