.

.

Eouine Божиќ Случај за Samsung Галакси A30 [6.4] Божиќ Црвено Силикони Телефон Случај со 3D Елени Кукла & Шема,Анти-Нула Shockproof Мека Браник Покритие за Samsung A30

Eouine Божиќ Случај за Samsung Галакси A30 [6.4] Божиќ Црвено Силикони Телефон Случај со 3D Елени Кукла & Шема,Анти-Нула Shockproof

Мислење на купувачите:

DEN 262.80
Износ
Залиха

【Компатибилност】Само компатибилни со Samsung Galaxy A30 (6.4 инчен). 【Високо-квалитетни TPU Материјал】Силиконски материјал, мека и еластична, трајни производи за долго време да го користите.Отпорно на гребење, шок-апсорбирање, ефикасно да се заштити телефонот.Пријатно чувство кога го држите. 【Уникатен Божиќ Подарок】Различни Божиќ модели за да изберете од.На симпатична 3 D Кукла и персонализирана печати шема обезбеди слатки украси за мобилни телефони.Тоа е одличен Божиќ подарок за семејство, пријатели и себе си. 【И Заштита】Компактен, тенок и лесен дизајн овозможува минимална рефус со дополнителна контрола и се чувствуваат.Шок-апсорпција да се заштити вашиот Samsung Галакси A30 добро.Против пролизгување на имотот дава вашиот телефон подобро прилепување на површината. 【Прецизни Исечок】Покрена bezels нудат заштита за екран и камера, прецизно сечење овозможува целосен пристап до сите порти, копчиња,камери и така натаму.Eouine нуди на своите клиенти на најдобар квалитет на производи на Заштитен Браник Случаи, електронски додатоци, нашата цел е клиентот 100% задоволство.Совршен за Samsung Галакси A30.Направени од TPU материјал, мека и еластична.Симпатична животно figurine модел го прави вашиот телефон многу индивидуални.Персонализиран печати модел го прави вашиот телефон повеќе уникатен, одлична изработка спречува печатење од кои доаѓаат надвор.Број на симпатична Божиќ модели за да го изберете.Компактен, тенок и лесен дизајн овозможува минимална рефус со дополнителна контрола и се чувствуваат.Против пролизгување на имотот дава поголема адхезија на површини.Прецизни исечок овозможува целосен пристап до сите порти, копчиња, камери и така натаму.

Декларирани својства

Најдобри предлози