.

.

JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Галакси A20s Шапка-Принцот Целосна Лепак 0.26 mm 9H 2.5 D Калено Стакло Целосна Покриеност Филм Видиме Екран Заштитник

JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Галакси A20s Шапка-Принцот Целосна Лепак 0.26 mm 9H 2.5 D Калено Стакло Целосна Покриеност

Мислење на купувачите:

DEN 2208.00
Износ
Залиха

Бидејќи ова е чаша на производот, ве молиме имајте на ум дека рабовите на стакло се најзагрозените подрачја. Користење прекумерна сила w.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму.Со висока светлина пренос и слаба светлина рефлексија, филмот може да ви обезбеди со висока дефиниција на екранот исто како и обично.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму.Дури и страните на екранот филм се чувствува непречено.За да го залепите филмот, само нешто што треба да направите е да се исчисти екранот темелно.Добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.Тоа не е препорачливо да се rouse стакло заштитник откако е применет. Внимателно да ги усогласат стаклото на екранот. Висока цврстина.5 D Калено Стакло Целосна Покриеност Филм. Кора на заштитен слој надвор од лепило страна. Ве молиме користете алкохол брис и микрофибер ткаенина за чистење на LCD екранот пред инсталацијата.Тоа има одлична адхезија. Висока дефиниција. Функционална.Мобилните телефони се толку скапи, па се разбира дека треба да се заштити. Ултра-тенок и одлична флексибилност.Кога се обоени со вода, почва, кал, масло или други додатоци, може да се чисти без напор.Ако скршен, со калено стакло ќе се пробие во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден за корисници.Инсталација Instructions1.

Декларирани својства

Најдобри предлози