.

.

Црна Животи Прашање Браник Налепница 6 x 4 Винил Decal - јас не можам Да Дишам, Против Расизмот BLM Движење Протест за Лаптоп автомобил Ѕид Шише Прозорец Багаж Патување На

Црна Животи Прашање Браник Налепница 6 x 4 Винил Decal - јас не можам Да Дишам, Против Расизмот BLM Движење Протест за Лаптоп автомобил

Мислење на купувачите:

DEN 228.00
Износ
Залиха

✅Нашите налепници се направени од квалитетен ув автомобилската винил да се примени на било чиста, мазна површина. ✅Покаже BLM прашања!Не се молчи!Да се направи разлика во САД со мала налепница знак. ✅Додавање на вашите автомобили, облека, вода во шишиња, кошули, кошула, тетратки, скејтборди, велосипеди, лаптоп, шапка. ✅100% произведено ВО АМЕРИКА со чиста љубов и внимание на детали. ✅Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Покаже вашата личност со овој око-фаќање на налепница.Ќе трае со години, но ќе кора се исклучува кога ќе треба да без кинење да shreds.Ви се случува да се искажете ја вашата поддршка за да Џорџ Флојд?Со други зборови, сакате да се направи голема разлика.Ако се земе малку акција денес со добивање #BLK decals, ќе направи голема промена.Ако секој човек станат повеќе свесни, тоа ќе се подобри целиот свет за подобро.Тоа е како да се даваат рака, за некој кој се дави и завршува на нееднаквоста.Тоа е многу тажен што се случува, но вие ја имате моќта да се направи тоа право.Гледаш, тоа е многу важна за да се покаже вашата позиција во врска со човековите права. #blacklivesmatter.

Декларирани својства

Најдобри предлози