.

.

Misszone Платно Firewood Дневник Превозникот Tote Торба Тешки Вода и Прашина Отпорни Восок Оган Дрво Носителот 35.4x15.7inch

Misszone Платно Firewood Дневник Превозникот Tote Торба Тешки Вода и Прашина Отпорни Восок Оган Дрво Носителот 35.4x15.7inch

Мислење на купувачите:

DEN 431.76
Износ
Залиха

Големи димензии : 35.4 x 15.7 инч.Материјал : Оксфорд ткаенина.Тоа е издржлив,Лесен за чистење.Дневник превозникот голема торба за Камини, Кампување, Дрво купови, Дрво печки, Скара.Материјалот е здрав и силен, а на дното обезбедува стабилна поддршка, широк ремени обезбеди удобно дистрибуција на телесната тежина.Можно да носат големи количества на дрво во вашиот дом, така што не мора да се грижите за остатоци и нечистотии се сите над вашиот подот.

Декларирани својства

Најдобри предлози