.

.

Пластовидно Виси на Ѕидот Датотеки Управување со 9pcs S Форма Куки,3-Ниво Метал Папка Ѕид Датотека за Носител со Ознака Слот Месеци на Ѕид и Врата за Канцеларија, Дома,

Пластовидно Виси на Ѕидот Датотеки Управување со 9pcs S Форма Куки,3-Ниво Метал Папка Ѕид Датотека за Носител со Ознака Слот Месеци

Мислење на купувачите:

DEN 791.76
Износ
Залиха

【Дополнителни функционални】Оваа виси на ѕидот датотека, исто така, може да се користи во организацијата на чорапи,крпи,ракавици,шалови и многу повеќе сакате. 【Повеќе начини да се користи】Можете да ја користите оваа датотека носителот на масата, или виси на ѕидот/врата во секоја соба од вашиот дом, работно место или канцеларија.За сортирање на датотеки, документи, списанија, магазини и литература, каталози, e-mail, писма, табели, брошури и лаптопи, се задржи вашата канцеларија јасно.Исто така ознака слот ви помогне брзо да се идентификува што е она што во датотеката решетката.Карактеристики : 1.За организирање датотеки, документи, списанија, магазини и литература, каталози, e-mail, писма, табели, брошури и тетратки.

Декларирани својства

Најдобри предлози