.

.

artgeist Ѕид Mural Прозорец Шума 96x69 XXL Кора и се Држи Само-Лепило Позадина Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот Печати Слика Image Дизајн на Пејзажот Природата

artgeist Ѕид Mural Прозорец Шума 96x69 XXL Кора и се Држи Само-Лепило Позадина Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот

Мислење на купувачите:

DEN 767.76
Износ
Залиха

ГОЛЕМИНА : прибл. 245x175 cm / 96 x 69 инчи (Wx H) - 5 самолепливи ленти (моделот е секогаш веднаш да одговараат на избраната големина).ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : лесно да се отстрани, кога е потребно, перат, odourless, абразија-отпорни.Еколошки и odourless - безбедно да се користи во соби и децата соба.Направен во Европа.СОБРАНИЕ : толку лесно како пита!Вие не треба да се користи било лепила.Лесно пренослив - дури и тоа е можно да се смени неговата позиција.Производот треба да се користи само на мазни, маснотии-слободни површини.ДЕКОРАЦИЈА : позадина ќе се фати секое око!Благодарение на уникатни видови на понудени теми, секој внатрешни работи ќе добиете дополнителни допир на атмосфера.Рачно изработени : секоја позадина се произведува поединечно - веднаш по купувањето (ние немаме порибено предмети).Оттука, таа е секогаш уникатно парче на декорација.Направен во Европа.Самолепливи ѕид мурали се prefect прилог на речиси секој вид на внатрешни работи.Тие се еколошки и odourless - оттука, може да се користат во спалната соба или дури и во детската соба.Објектот е направена од највисок квалитет, перат и абразија-отпорен материјал, на тој начин ќе бидете во можност да уживаат во тоа за долго време.Покрај тоа, собранието е многу лесно и се чисти - нема потреба за да користите било која лепила, ниту алатки, вие може да добиете прекрасен Ефект без голем напор.Дознајте повеќе за нашите нови самолепливи позадина!Во потрага за парче декорација тоа е брзо и лесно да се соберат?Можеби станот што моментално изнајмување треба освежување на допир?Или можеби заводот ѕид се чувствува малку празен?Нашите фолија позадини се совршен избор за некој кој е во потрага за навестување на атмосфера во својата дневна соба, или за тоа прашање, било други внатрешни работи!Пред да започнете со монтажа, имајте во предвид дека површината мора да биде сува, мазна и чиста.Исто така - да се отстранат сите можни прашина, песок или претходната слика.Позадини се изведува во една ролна - секоја лента има голем број за да се избегнат грешки, ќе треба да го намали ленти надвор од себе.Сетот не содржи никакви додатоци и позадината нема структура.Во случај на 3 D Ефекти што тие се само оптичка илузија.Сите наши производи припаѓаат на Artgeist.

Декларирани својства

Најдобри предлози