.

.

PHYEX 2-Pack Тоалетни Четки со Долга Рачка, Четка и Носителот

PHYEX 2-Pack Тоалетни Четки со Долга Рачка, Четка и Носителот

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Собрани Производ Димензии (L x W x H) - 5.5" x 5.5" x 19".Овие предмети се спакувани одделно, и треба да се собраа пред употреба.Тоа ќе ве чини од 30 секунди.Простор за заштеда на Дизајн - Трајни наежвам тоалет четка со вклучени кратки четка канистер се вклопува уредно во бањи, имајќи тоалет четка надвор од очите сеуште се на дофат за чистење.Силна, Дебели Влакна - Тоалет четка карактеристики заострените пластични главата со двојна боја на влакната за темелно и нежно tidying во и околу тоалет сад.Скриени Чисти Tweezer - Постои скриени чисти tweezer на врвот на дршката.Можете да ја користите за да ги собереш валкани работи како што се губење на подот мозоци.Голема - Секој пакет доаѓа со 2 тоалетни четки.Тоа ќе додадете убаво изгледаат во вашата бања.

Декларирани својства

Најдобри предлози