.

.

Обединетите Абразиви САИТ 77355 3 Саит-Lok-Р Не-Плетени Најлон со Вжарено Саит-Лента Дискови, 10 парчиња

Обединетите Абразиви САИТ 77355 3 Саит-Lok-Р Не-Плетени Најлон со Вжарено Саит-Лента Дискови, 10 парчиња

Мислење на купувачите:

DEN 2183.52
Износ
Залиха

Тој-Lok-Р Најлон завртка навој центар за лесно монтирање на поддршка подлога.Одличен за чистење на завари, отстранување на корозија, рѓа, скалирање, и мешање.Одлична за отстранување на бои, лакови и пломби од тешко да се постигне површини.Изградена од голем најлон со вжарено, обезбедување отворен, не-вчитување на површината.Користи крупни силициум карбид жито за брзо отстранување на површинските нечистотии, додека за производство на парична казна завршува.На Тој-Лента Саит-Lok-Р не-плетени диск е изградена од голем најлон со вжарено да обезбеди отворена, не-вчитување на површината.Користи крупни силициум карбид жито за брзо отстранување на површинските нечистотии, додека за производство на парична казна завршува.На најлон завртка навој центар прилог обезбедува безбедна одговара за поддршка подлога.Одличен за чистење на завари, отстранување на корозија, рѓа, скалирање, а за мешање.Одлична за отстранување на бои, лакови и пломби од тешко-да-се постигне површини.Користете 3 Саит-Lok поддршка подлога 95168 (средна густина) или 95268 (тешко густина).Се користи за нерѓосувачки челик, висока затегнувачка челик, и црна и обоени метали.Пакет од 10. *Имајте на ум : 20% restock плаќање на сите САИТ/United Абразиви се враќа.

Декларирани својства

Најдобри предлози