.

.

82l Перење Кошница Пет Симпатична Пингвини се Големи Перење Забавува Расклопна Облека, Кошница Трајни Оксфорд Ткаенина Преносни Виткање Перење Корпа За Спалната со

82l Перење Кошница Пет Симпатична Пингвини се Големи Перење Забавува Расклопна Облека, Кошница Трајни Оксфорд Ткаенина Преносни Виткање

Мислење на купувачите:

DEN 839.76
Износ
Залиха

Стандард Логистика Превоз 8-15 Дена.Практични - Валкани Алишта Кошница Торба Е 82l, Добар Избор за Да се Соберат Вашите Алишта, Уредно Вашата Облека И Laundries Или Ставање Далеку Играчки.Со Нашиот Тим, Кантите/Перење Забавува, Ќе Имаат Одредено Место За Уредно Чување Предмети И Задржи Вашето Семејство И Животен Простор Организиран И Ефикасен Додека Се Уште Се Во Удобноста На Вашиот Дом. 82l Перење Забавува Големина - 15"(L) X 15"(W) X 28"(H), со Висок Капацитет Расклопна Перење Кошница.Совршен За Дом, Ученички Дом, Нови Простории, Плакар, Хотел, Играчка Соба, Laundromat И Стан Или Било Кое Место Со Ограничен Простор.Препорачана Логистика Пристигнување Во Рок Од 7 До 15 Дена.Силна носат-отпорни, водоотпорен Оксфорд ткаенина.Многу Погодна За Тоалети, Campers, Станови, Апартмани, Хотелско Сместување, Бебе Градинки, Помошни Простории И Продавници, Спална Соба Додатоци.Карактеристики : -Дебел Оксфорд Ткаенина Ткаенина Со Водоотпорен Јп Слој На Внатре-Тоа Е Голем Одржување Капацитет Да се Приспособат на Сите Ваши Перење-Тоа Е Безбедно, Носат-Отпорни,Лесни И Обезбедува Години На Употреба-Со Рачки За Удобно да Го Подигнете.-На Перење Забавува Усвои Расклопна И Хармоничен Дизајн Го Прави Пренослив И Удобен За Носење.Голем Валкана Облека Кошница Е Добар Избор За Собирање На Облека, Организирање На Облека И Алишта Или Складирање На Играчки.А Едноставно И Ефикасно Решение За Сите Ваши Складирање Потреби!Answer : ___________________________ Note : Ние Секогаш Се Обезбеди Висок Квалитет На Услуга За Клиентите.Материјал - Перење Попречи Е Направен Од Тешки-Должност Оксфорд Ткаенина, Внатрешниот Слој Е Водоотпорен Јп Обложување, А На Дното Е Поддржан Од Страна На Јп Плоча,Три-Слој Материјал, Издржливост, Не Е Лесно Да Попуштат.Расклопна Перење Кошница - Валкани Ја Красеше Кошница Е Лесен И Пренослив За Користење, Чување, И Да Се Пресели Во Склопот.

Декларирани својства

Најдобри предлози