.

.

MOSNOVO Тропски Кактус Cacti Succulents Шема Наменета за iPhone XR Случај,Јасно Случај со Дизајн,TPU Браник со Заштитен Капак тежок Случај

MOSNOVO Тропски Кактус Cacti Succulents Шема Наменета за iPhone XR Случај,Јасно Случај со Дизајн,TPU Браник со Заштитен Капак тежок

Мислење на купувачите:

DEN 407.76
Износ
Залиха

MOSNOVO Случај Компатибилен со Apple i Phone XR 6.1" - кој со иновативни shockproof материјал и ко-моделирани со двоен слој за заштита (TPU Браник + Тешко Задниот Панел), кој го штити од гребнатини, испакнатини и повеќе.Јасно, тенок, транспарентни заштитен браник случај телото открива и го подобрува оригиналот телефон боја.MOSNOVO случај одговараат совршено за i Phone XR во Бела, Црна, Сина, Жолта, Корали и Црвена.Секој од нашите дела се отпечатени со мирис, уверение, нула, отпорни на мастило.Издржливи против пролизгување TPU држи телефонот лесен и лесно да се инсталира и потпора.Лесен пристап до сите копчиња и пристаништа.Додека кој воскресна рамки на живот екран и камера исклучување на рамна површина.

Декларирани својства

Најдобри предлози