.

.

Тема Чешми Вежба, 7Pcs/Set Комбинација Допрете го Постави High Speed Челик Подобро Чип Отстранување на Меки Метал(#1)

Тема Чешми Вежба, 7Pcs/Set Комбинација Допрете го Постави High Speed Челик Подобро Чип Отстранување на Меки Метал(1)

Мислење на купувачите:

DEN 1596.00
Износ
Залиха

Спирала Жлебови Дизајн : На допрете го усвојува спирала жлебови дизајн, кој има подобра чип отстранување ефект и допирање искуство. 6 Различни Големини : Од М3 да M10, постојат 6 различни големини на 1/4in хексадецимален месо тело чешми за да можете да ја допрете различни теми.Брза Промена на Чак : Се појавува брза промена чак може да се совпадне со допрете за да работат во тешко ќе стигне до сцени.Инсталацијата е едноставна, удобен и практичен.High Speed Челик : Овие чешмите се изработени од high speed челик, која има висока цврстина и ' рѓа отпор, и е повеќе точни.Примена : се Користи за дупчење, прислушување, chamfering, дупчење дупки во дрво, бакар, месинг, алуминиум, метални плочки и пластика.

Декларирани својства

Најдобри предлози