.

.

MOORRLII Керамика Тркало Машина Мини Електрични Глина Изработка на Керамички Машина Керамика Формирање на Машина Тркало Машина,0-1500 ВРТЕЖИ во минута DIY Глина Алатки со

MOORRLII Керамика Тркало Машина Мини Електрични Глина Изработка на Керамички Машина Керамика Формирање на Машина Тркало Машина,0-1500

Мислење на купувачите:

DEN 532.80
Износ
Залиха

❥[Високо-квалитетни керамички машина] : Оваа мини керамички користи високо-квалитетни плочата, не ' рѓа, има не се лизга текстура, има посилна адсорпција да глина, е корозија-отпорни, и е лесно да се чисти.Брзината е стабилна, и истекување заштита префрлете се на дното на машината може да се осигура дека ќе го добиете удобно керамички искуство. ❥[Прилагодливи брзина, ниско ниво на бучава] : Употреба на високо-квалитетни мотори, тркала врти непречено.Брзина 0-1500 вртежи во минута, помалку од 60d B, ниско ниво на бучава.Прилагодливи брзина, хуманизирано операција, практичен и удобен. ❥[Лесни структура] Тежина : 205g/големината на телото : 8.6 CM*8.6 CM. /Напред и рикверц функција цртање и средување лесно може да се справи со.Rotate clockwise нагоре и надолу стрелките на часовникот. ❥[Уникатен изглед] : На прекрасен изглед и убави бои направи вашето расположение поудобно.Телото на керамички мелница се попрскува со пластика, компактна структура, мала меморија, добра мил затнување, и лесно ракување. ❥[Широко се користи] : Ова керамички мелница е погоден за на училиште, керамички класи, керамички уметност барови, продавници за хардвер или домашна употреба за да се задоволат потребите на повеќето професионални керамички љубовници.Ова е одличен подарок за пријателите и децата.

Декларирани својства

Најдобри предлози