.

.

MDD - HGST Ultrastar 7K6000 HUS726060ALE610 6TB 7200RPM 128 MB Кеш SATA 6Gb/s 3.5-инчен Претпријатие Хард Дискот (за NAS, Десктоп КОМПЈУТЕР, Надзор Складирање) - 5 Година Гаранција (Продолжува)

MDD - HGST Ultrastar 7K6000 HUS726060ALE610 6TB 7200RPM 128 MB Кеш SATA 6Gb/s 3.5-инчен Претпријатие Хард Дискот (за NAS, Десктоп

Мислење на купувачите:

DEN 3839.76
Износ
Залиха

Ние сме доверба дека во чест на уште 5 Години Гаранција за овие хард дискови.Голи се Вози Само Еден Пакет, (Без Завртки, Кабли или Додатоци се вклучени) -Friendly Потсетник - ве Молиме ФОРМАТ HDD на системот со цел да се открие/емисии на системот.ЗАБЕЛЕШКА : Овие HDD се користи од страна на Datacenter Сервери за околу 3 Години.5-инчен форма фактор.Иновации како што се патентирани Ротациона Вибрации Заштита (RVS) сензорот технологија се оптимизира се вози сигурност во мулти-вози РАЦИЈА низи и рек-монтирани системи. Дизајниран за да се справи со workloads до 550 TB годишно, таа обезбедува на вредноста и перформансите што ви е потребно за податоци центар за складирање.ЗАБЕЛЕШКА : Овие HDD се користи од страна на Datacenter Сервери за околу 3 Години.Со извонредна случаен пишување и секвенцијален перформанси, Ultrastar 7 K6000 испорачува 6 TB на капацитет во 3.

Декларирани својства

Најдобри предлози