.

.

Автомобил задното Седиште Организатор И Складирање - Патнички задното Седиште Организатор - Автомобил Таблета Држачот За Деца - Удар Мат Организаторот за Деца

Автомобил задното Седиште Организатор И Складирање - Патнички задното Седиште Организатор - Автомобил Таблета Држачот За Деца - Удар

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

СЕДИШТЕТО НАЗАД ОРГАНИЗАТОР : воведат ред во хаосот во задното седиште на вашите грижи со овие столче назад организаторите.Нередот расфрлани сите над вашиот задното седиште го забавува ќе се симнувам, кога ќе треба да се стигне некаде во брзање.Автомобил организација е лесно со овој сет од две задното седиште за во автомобил организаторите.ЏЕБОВИТЕ И ПРЕГРАДИ : Нашата backseat организатор карактеристики џебови и прегради на различни форми и големини дизајнирани да се приспособат на сите ваши потреби.Од јасна гледање панел за таблет или i Pad да се мали џебови совршен за закуски, овој автомобил складирање организаторот ќе го задржи вас и вашето семејство среќни.СОЛИДЕН И ТЕШКИ : Изградена минатата, оваа задното седиште заштитник за деца, не само што ви помага да се задржи вашето семејство организиран но исто така ги штити вашиот автомобил места од удари, инциденти, и scuffs.Направени од врвен квалитет материјал, овој сет на два тешки автомобил организаторите ќе ви трае многу години.Задното СЕДИШТЕ ЗАШТИТНИК : Направен со заштитна, водоотпорен материјал нашите столче заштитник backseat штити инвестиции сте направиле во вашиот автомобил.Имајте spills, клоци, scuffs, инциденти, и нечистотија од оштетување на вашиот автомобил додека да останете организирани.Овие столче додатоци се идеални за поединци кои водат зафатен живот, на пат со своите деца.

Декларирани својства

Најдобри предлози