.

.

adidas Девојките Долгите Ракави Girly Tee Кошула

adidas Девојките Долгите Ракави Girly Tee Кошула

Мислење на купувачите:

DEN 359.04
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.All star tee карактеристики долги ракави и lapped страна шевовите со криви капка опашка полите.Назад јарем со три pleats.Екран печати embellishments имаат специјалност мастила и се приклучи на adidas бренд марка.

Декларирани својства

Најдобри предлози