.

.

ANSAI MW ЦРНА БАТЕРИЈАТА ЕДЕН

ANSAI MW ЦРНА БАТЕРИЈАТА ЕДЕН

Мислење на купувачите:

DEN 585.60
Износ
Залиха

Работи со сите други Мобилни Затоплување Елеци, Јакни и Ракавици кои користат 7.4 V систем.НЕ се компатибилни со новиот допир копчето јакни/елеци : Како : (Apline, Vinson, Aspen и Витни).Една Батерија Пакет.Еден 7.4 V / 2200m Ah.трае до 8-10 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози