.

.

MOKYDUO Брада Масло, Брада Нафта За Мажи Раст, Направете Брада Повеќе Полна, Густа И Мазна, Влага за Да се Намали Frizz, Сите/Чисто Природни Органски Растителни Екстракциј?

MOKYDUO Брада Масло, Брада Нафта За Мажи Раст, Направете Брада Повеќе Полна, Густа И Мазна, Влага за Да се Намали Frizz, Сите/Чисто

Мислење на купувачите:

DEN 143.76
Износ
Залиха

【Промовира Здрава Брада Раст】MOKYDUO Брада Масло збогатен со повеќе храна состојки кои се инфилтрираат во фоликулата на косата корени repair & активирана на прикриен фоликулите на косата.Тоа може да промовира брада раст, обновување на фоликулите на косата за зајакнување на коренот на косата, како и подобрување на косата текстура.Оваа органски брада масло се направи вашата брада чувствуваат неспокојот, целосни и подебели. 【Влага & Намали Frizz】Од првиот употреба, овој брада омекнувач масло ќе го направат вашиот брада помалку груб и абразивни.Тоа ќе биде лесно да се управува и на младоженецот, без скитници whiskers.Нафта е брзо се апсорбира длабоко во вашата брада влакната, што ги прави помеки и посилен без било мрсна остатоци или тежина.Тоа е совршен за мажи и moisturises & намалува чешање и flaking. 【Премиум Формула, Природни Состојки】 100% природни, вегетаријанци, paraben-free, и суровост-слободни.Ние ги користиме само најквалитетните состојки, кои се погодни за секојдневна сите-ден употреба.Овој Производ не е тестирани на животни.СОСТОЈКИ : Melaleuca Alternifolia (Чајно Дрво) Leaf Масло, Сончоглед Vinifera (Грозје) Семе на нафта, Simmondsia Chinensis (Јојоба) Семе на Нафта, Хидрогенизирани Слатко Бадемово Масло, Tocopherol, Алое Andongensis Лист Сок, Цитрус Aurantium Dulcis (Портокал) Масло. 【Подарок За Сите Брада Видови】Совршено стилизирана за брада растечките потреби на мажите, без оглед на етничката припадност или брада тип.Без разлика на тоа кој сте вие и како вие рок тоа, имаме што се опфатени.Дебели, директно, во ред, брановидни, груба или кадрава.Во потрага по Божиќ подарок за вашата сакана?Совршена како подарок за вашиот дечко, сопруг, татко и пријателите. 【Лесно За Чување】Нашата темна килибар унца стаклено шише се протега на рокот на траење од страна на заштита на масла од УВ светлосни зраци и оксидација.Чисто природни масла не се пакувани во темни шишиња ќе го изгуби моќ и да стане не се ефикасни.Насоки : Бришење неколку капки меѓу дланките на вашите раце.Нежно работа на нафта во вашата брада, goatee и moustache да длабочината на кожата.Исто така, може да се примени на сув скалп.

Декларирани својства

Најдобри предлози