.

.

ROBO2020 Серпентина Чистење и Сушење Машина

ROBO2020 Серпентина Чистење и Сушење Машина

Мислење на купувачите:

DEN 379.20
Износ
Залиха

На Robo2020 е игра промени.Тоа е само производ на пазарот кој Чисти и ги Брише вашите Калеми - Sub-ohm резервоарот уреди, Pod уреди AIO колекции во 30 минути.Тоа едноставно го користи топла вода (околу 120 степени) со бавна агитација, како машина за перење да се отстрани gunk од вашиот серпентина и нечистотија и вкус од вашиот памук.Сува циклус дува топол воздух на вашиот памук.Answer : ___________________________ NOTE : Ултразвукови почиста не е наменет за меки материјали.Брза акција, всушност, се вградува нечистотија во памук.Ако е можно исплакнете серпентина со топла вода под мијалникот, пополнете нерѓосувачки челик чаша со вода за да ја пополнете линија.Ставете ја вашата калеми во кошница и го стави на врвот на нерѓосувачки челик првенство.Се кандидира на Чисти Циклус, 15 минути за помали калеми и 30 минути за поголем калеми.Отстрани од не ' рѓосувачки челик првенство и исплакнете ја калеми.Место на кошница со чиста калеми на Robo2020 и да почне Сува Циклус.Помали калеми потрае 15 минути да се исуши и поголеми калеми може да трае 30 минути да се исуши.Направени во САД - Произведени во Западна Вирџинија.Се зголеми Вкус - Искоренување на стариот тврдоглав вкусови & чисти гласноговорници и тенкови.Исто така, ве молиме имајте во предвид потемна течни остава дамки во памук, па памук ќе биде чиста, но може да се погледна обоени.Мислам на перење памук маица со сенф дамка.На изми памук е чиста, но се уште може да имаат дамка.Тоа е секогаш најдобро да се чисти и суви вашиот калеми пред тие се толку gunked нагоре и надвор од поправка.Answer : ___________________________ NOTE : Изгорени калеми се надвор од поправка.

Декларирани својства

Најдобри предлози