.

.

WERTYU Херметички Храна Садовите за Складирање Сет Кујнски Канистри за Брашно, Шеќер и Житни,Храна Садовите за Складирање на Храна садовите за Складирање

WERTYU Херметички Храна Садовите за Складирање Сет Кујнски Канистри за Брашно, Шеќер и Житни,Храна Садовите за Складирање на Храна

Мислење на купувачите:

DEN 2471.76
Износ
Залиха

Мултифункционален контејнери : Овие безбедност на храна запечатени контејнери за складирање се направени од високо-квалитетен материјал жито садовите за складирање, погоден за чување брашно, шеќер, ореви, кафе, зрна, закуски, храна за миленичиња или нешто што можеби ќе треба да се продавница.Да зачувате простор и перспектива : Храна садовите за складирање ви овозможи да брзо да ги видите содржините и да се разбере останатите капацитет на прв поглед.Тоа може да се користи за чување на кујната фрижидери, замрзнувачи или кабинети, заштеда на многу простор и што ќе ви овозможи да се организира кујна во уреден начин.Јасно контејнери ви овозможи да се идентификуваат содржинатаовие контејнери е многу јасни, може да се идентификуваат содржината, без отворање на нив.Овој простор за заштеда на храна контејнер за складирање комплет ви дава најголемиот удар за вашиот долар.Се поедностави вашата кујна и провизии за складирање, чувајте се што ви треба свежа и блиску на дофат на раката.Име на производ : херметички храна складирање containers Color : како shown Size : како што е прикажано во picture Product опсег : дома storage Style : модерна и simple Box слој број : еден слој може да се superimposed Whether тоа е за еднократна употреба : може да се користи последователно по cleaning Due за рачно мерење, ве молиме овозможи разлика од 0,5-1 CM.Во однос на хроматските аберации : постои нормален хроматските аберации помеѓу различни прикажува, и бојата е предмет на вистинскиот производ.Здравје и заштита на животната средина : За храна контејнер за складирање фармацевт е направен од високо-квалитетни материјали и не содржи штетни материи.Вие и вашето семејство може да ги користат со доверба.Ние сме целосно убедени дека ќе ви се допадне нашата храна садовите за складирање.Ако имате било какви прашања, можете да нè контактирате 24 часа на ден.

Декларирани својства

Најдобри предлози