.

.

Tonmp 15 Pack 6 x 9 Инчен Рака Влошки Крупни Среден Ред Superfine 5 Различни Спецификации Асортиман Општа Намена Перење Идеална Подлога за Градинарски Алатки и Скари,Автомобил?

Tonmp 15 Pack 6 x 9 Инчен Рака Влошки Крупни Среден Ред Superfine 5 Различни Спецификации Асортиман Општа Намена Перење Идеална Подлога

Мислење на купувачите:

DEN 474.96
Износ
Залиха

3 Пакет Секој од Крупни Среден Ред Superfine Различни Спецификации Перење Подлога.Различни Спецификации Перење влошки со тешки влакна и абразиви може да заврши тешки за чистење работата брзо.Овие Перење Влошки се направени од врвен квалитет, еластични синтетички влакна гарантирање години на континуирана употреба.На Перење Подлога одлична за чистење лонци, тави, тоне, бањи и надлежните во чистењето шпорет горилници, broilers, скари и градинарски алатки.Овие супер силни и издржливи корито влошки ќе ви помогне да се задржи вашата кујна и апарати за домаќинство блескаво чисти по секоја употреба.Tonmp 15 Pack 6 x 9 Инчен Крупни Среден Ред Superfine 5 Различни Спецификации Асортиман Општа Намена Перење Идеална Подлога За Градинарски Алатки и Скари ,Автомобилската Тело Tools.

Декларирани својства

Најдобри предлози