.

.

Риба Хранење Прстен, Круг Аквариум Риба Резервоарот Хранење Прстен Фидер со Вшмукување Чаша за Guppy, Betta, Рипка

Риба Хранење Прстен, Круг Аквариум Риба Резервоарот Хранење Прстен Фидер со Вшмукување Чаша за Guppy, Betta, Рипка

Мислење на купувачите:

DEN 1636.80
Износ
Залиха

1. Усвојува премиум ABS пластика, цврсти и издржливи. 2. Со ниска густина и со пловни прстен околу храната се спречи вода од расипување риба храна. 3. Лесен за употреба, едноставно стави храна во круг, да се намали храна отпад, да ги задржи на вода се чисти. 4. Погодна за исхрана на шушка храна и други пловечки храна. 5. Силна вшмукување чаша помага да се задржи на хранење прстен стабилна на риба резервоарот, лесно да се инсталира и да ги отстраните.

Декларирани својства

Најдобри предлози